پشتیبانی

          بهبود استانداردهای خدمات پشتیبانی در هر شرکت مستلزم ارتقاء سطح کیفیت خدمات و مدیریت منابع انسانی است. برای تحقق توسعه و پیشرفت مستمر ، می بایست با استفاده از الگوهای توسعه دانش بنیان در جهت بهبود مدیریت کیفیت و منابع انسانی تلاش شود و با توجه به اینکه بهبود مدیریت به بهبود بهره وری می انجامد لذا امکان استفاده بهتر از ظرفیت ها و امکانات  موجود را فراهم می کند که زمینه ساز عرضه مطلوب کالاها و خدمات خواهد شد.

          با چنین نگرشی ، شرکت رایان نظم افراد دارای تخصص های گوناگون را برای بخش پشتیبانی گرد هم آورده و پس از آماده سازی آنها طی دوره های تخصصی توانسته پل ارتباطی مستحکمی با مشتریان ایجاد نماید. تلاش واحد پشتیبانی بر این است که بستر لازم برای استفاده کامل تر از راهکارها و امکانات نرم افزاری برای مشتریان فراهم گردد.همچنین علاوه بر خدمات پشتیبانی فنی سیستمها با بکارگیری تلاش واحد فنی و ارائه نسخه های بروز شده نرم افزارها کارشناسان واحد پشتیبانی جهت اعمال تغییرات و پیاده سازی قابلیت های جدید نسخ بروز شده همراه مشتری خواهند بود.

          واحد خدمات پشتیبانی شرکت رایان نظم در دفتر مرکزی و سایر دفاتر در سطح کشور تلاش می نمایند تا خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت و سرعت برخوردار باشد.جهت ارائه خدمات بهتر و برخط و با کیفیت بالا، طرح مدیریت پشتیبانی شرکت رایان نظم بر موارد زیر استوار است.

  • چارچوب مبتنی بر تجارب موفق و کارکردها
  • دیدگاه فرآیندگرا در مقابل دیدگاه وظیفه گرا
  • بکارگیری اصل بهبود سازی در توسعه فرآیندها
  • امکان پیاده سازی فرآیندها بصورت گام به گام
  • تمرکز بر رضایتمندی مشتریان

          شرکت رایان نظم به عنوان یکی از ارائه دهندگان راهکارهای مبتنی بر نرم افزارهای مالی و اداری در حوزه های مختلف اعم از سازمان ها و شرکتهای دولتی، شرکت های پیمانکاری، شهرداریها، دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و ..... در حال حاضر بیش از 1000 مشتری در سطح کشور را در اختیار داشته و با بکارگیری آخرین استانداردهای فناوری اطلاعات در زمینه ارائه خدمت زیر ساخت های لازم را برای افزایش رضایتمندی مشتریان فراهم نموده است.

          استقرار فرآیند مدیریت وقایع (Incident Management)  و برنامه ریزی برای استقرار سایر فرآیندهای استاندارد ITIL در فرآیندهای پشتیبانی شرکت از جمله اقدامات شرکت رایان نظم در این زمینه می باشد.

          در فرآیند مذکور، کلیه ارتباطات مشتری با واحد پشتیبانی و یا دفاتر در سطح کشور در زمینه دریافت سرویس ، از کانال های پرتال مشتریان و تلفن ثبت و ردیابی شده و مشتریان گروه می توانند نظرات ارزشمند خود را در مورد سرویس های ارائه شده ابراز نمایند.